Спорт

Рочестър Ред Уингс превъзхожда Lehigh Valley с екстри

Рочестър Ред Уингс победиха Лехай Вали АйрънПигс с 2-1 за 10 ининга в четвъртък вечер на Фронтиър Фийлд. С победата Рочестър спечели първите три мача от тази серия от шест мача и общо четири поредни. Ред Уингс изоставаха с 1-0 в долната част на осмия ининг, когато Джон Ноговски разби своя... ОщеРочестър Ред Уингс превъзхожда Лихай Вали с екстри
Сиракюз Метс не успява да загуби от Бъфало в екстра-ининг

Сиракюз Метс загубиха с 2-1 от Бъфало Бисънс в 10 ининга в сряда вечерта на NBT Bank Stadium. Със загубата Сиракюз загуби три поредни мача. Стартовият питчър на Ню Йорк Метс Макс Шерцер направи рехабилитационен старт и позволи пробег над 3 2/3 ининга, докато вървеше един и... ОщеСиракуза Метс не успя да загуби в екстра-ининг от Бъфало
Янкис оглавяват Ред Сокс за четвърта поредна победа

Ню Йорк Янкис победиха Бостън Ред Сокс с 5-3 в сряда вечер във Фенуей Парк. С победата Ню Йорк спечели четири поредни победи и осем от последните си 10. Янките поведоха с 3-0 в горната част на петия ининг, благодарение на грубо представяне на Ред Сокс.… ОщеЯнки топ Ред Сокс за четвърта поредна победа
ДОКЛАД НА HS В ПЕТЪК: Футболни круизи на Wayne boys покрай Нюарк; Волейболните момичета на Pal-Mac се събират, за да победят Марион

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (16/9): Ийст Рочестър @ Марион – Няма отчетен резултат Ред Крийк 1 @ Уилямсън 6 Виктор 1 @ Хилтън 2 СЛЕДВАЩ СЪБОР ОТ ИГРИ (17/9): Хонеойе @ Гананда Ромулус @ Неапол Содус @ Маркъс Уитман Блумфийлд @ Waterloo Wayne @ North Rose-Wolcott Greece Olympia @ Geneva Keshequa @ HAC Webster Thomas @ Canandaigua BOYS… ОщеПЕТЪК HS REPORT: Wayne boys soccer cruises край Нюарк; Волейболните момичета на Pal-Mac се събират, за да победят Марион
Санди Алдерсън ще се оттегли от поста президент на Метс

Ню Йорк Метс обяви в четвъртък, че Санди Алдерсън ще се оттегли от поста президент след приключване на търсенето на негов наследник. По това време Алдерсън ще премине към нова роля като специален съветник на собствениците Стив и Алекс Коен и висшия ръководен екип. „Когато помолих Санди да се върне... ОщеСанди Алдерсън да се оттегли като президент на Метс
Mets удържат Pirates за втора поредна победа

Ню Йорк Метс поведе с 4-1 след седем ининга и удържа победата с 4-3 над Питсбърг Пайретс в петък вечер на Сити Фийлд. Даниел Фогелбах разби 17-ия си хоумрън за сезона. Томас Нидо и Брандън Нимо записаха RBI сингъл, а Пийт Алонсо събра RBI с жертвена муха.… MoreMets задържат Pirates за втора поредна победа
Голф отборът на Ватерло печели още една победа: Сиблоски отново пада ниско

Голф отборът на университета Waterloo продължи силното си представяне, като спечели у дома. Отборът се изправи срещу Midlakes, играейки par-36, back devet в Silver Creek Golf Club във Ватерло. Старшият Джон Сиблоски продължи силната си кампания, като изстреля 3 под 33, спечелвайки отличия за медалист. Той имаше пет птици в рунда, идващ на 10,... Още Голф отборът на Ватерло печели още една победа: Сиблоски пада отново ниско
Корнел футбол задържа VMI в началото на сезона

Футболният отбор Cornell Big Red откри сезона си с победа с 28-22 над Военния институт на Вирджиния Кейдетс в събота следобед във Фостър Фийлд. Защитата на Корнел доминираше през първите три четвърти, форсирайки три загуби с още две при падания, както и вдигайки огромна позиция на голлинията. Отборът имаше шест сака... ОщеКорнел футбол задържа VMI в началото на сезона
Фиеро вкарва два гола, докато футболистите на Хобарт побеждават №7 U на Рочестър с 2-0

ЖЕНЕВА, Ню Йорк — Студентът на Hobart College Нолан Фиеро вкара два гола през второто полувреме, когато Държавниците победиха седмия в класирането Рочестър с 2-0 в надпревара без конференция на Cozzens Field този следобед. С победата Statemen подобряват до 3-1-1 за сезона. Кристиан Буркхарт игра всичките 90 минути във вратата на Хобарт и направи три спасявания. Сам Лешър, Макс… MoreFierro вкарва два гола, докато Хобарт побеждава №7 U на Рочестър с 2-0
Пет ръна шести ининг издига Сиракюз Метс над Бъфало

Сиракюз Метс използва пет ръна шести ининг, за да победи Бъфало Бисънс, 8-3, в събота вечер на NBT Bank Stadium. Доминик Смит и Йолмър Санчес победиха по два хоумръна. Девън Мареро, Франсиско Алварес и Халил Лий също имаха RBI. Смит вече има девет хоумъра този сезон, докато Санчес има десет. Седем… ОщеПет-рън шести ининг издига Сиракюз Метс над Бъфало
Янките отпадат втори направо срещу Брюърс

Ню Йорк Янкис загубиха втория си пореден мач от Милуоки Брюърс в събота вечер със загуба с 4-1 на American Family Field. Ню Йорк се бореше да генерира обида въпреки някои възможности. Те отидоха 0-за-8 с бегачи в точкова позиция и оставиха пет на базата. Самотното бягане дойде начело на… MoreYankees отпадат на второ място след Brewers
Деветте борби и прихващане на Монексант водят футбола на Хобарт до Сейнт Джон Фишър със 17-0

ЖЕНЕВА, Ню Йорк – Футболният отбор на Хобарт Колидж не гостува на университета Сейнт Джон Фишър със 17-0 на Босуел Фийлд на стадион Урик този следобед. Linebacker Peterson Monexant водеше защитата на Statemen с девет борби и прихващане в четвъртата четвърт. ТРЕНЬОРСКИ ЪГЪЛ „Мислех, че защитата играе изключително добре“, каза главният треньор Кевин Деуол ’00. „Очевидно хвърлянето на шатаут говори много, но повече... MoreMonexant девет борби и прихващане водят Хобарт футбол покрай Сейнт Джон Фишър със 17-0
СЪБОТА HS ДОКЛАД: Блумфийлд момичешки футбол заготовки Ватерло; Волейболът за момичета на Нюарк победи Ийст Рочестър

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (9/17): Honeoye 0 @ Gananda 4 Romulus 0 @ Naples 6  Sodus 0 @ Marcus Whitman 9 Bloomfield 2 @ Waterloo 0 Wayne 9 @ North Rose-Wolcott 1 Гърция Olympia 4 @ Geneva 3 Keshequa 7 @ HAC 1 Webster Томас 2 @ Canandaigua 0 СЛЕДВАЩ ГОРОД ОТ ИГРИ (9/19): Маркъс Уитман @ Неапол Блумфийлд @… Още В СЪБОТА HS РЕПОРТАЖ: Блумфийлд за момичешки футбол заготовки Ватерло; Волейболът за момичета на Нюарк победи Ийст Рочестър
Уилям Смит по хокей на трева победи №19 Кортланд с 3-1

ЖЕНЕВА, Ню Йорк – Отборът по хокей на трева William Smith College победи No.19 SUNY Cortland с 3-1 този следобед на McCooey Field, спечелвайки втората си топ 25 победа за сезона. Мачът в събота между Red Dragons и Herons не разочарова. Уилям Смит надигра Кортланд с 12-8 през деня, като и двата отбора вкараха по шест от тях на вратата. Junior Kristen… MoreWilliam Smith хокей на трева разстрои #19 Кортланд с 3-1
Янките губят преднина от пет ръна при загуба от Брюърс

Ню Йорк Янкис взривиха преднина от пет ръна и загубиха от Милуоки Брюърс, 7-6, в петък вечер на American Family Field. Ню Йорк отбеляза пет от шестте си ръна в първите два ининга. След това Милуоки отбеляза шест поредни гола и водеше с 6-5 след осем. В горната част на деветия, Джош... MoreYankees загуби преднина от пет ръна при загуба от Brewers
Mets победи Pirates за трета поредна победа

Ню Йорк Метс победи Питсбърг Пайретс с 5-1 в събота вечер на Сити Фийлд за третата си поредна победа. Крис Басит получи топката и изстреля шест ининга, докато нанесе осем. Десничарят се подобри до 14-8 през сезона. Дейвид Питърсън последва Басит и записа седем аута, преди Адам Отавино да запише... MoreMets победи Pirates за трета поредна победа
Syracuse изпревари Purdue с TD пас в последната секунда, за да остане непобеден (пълно покритие)

Футболният отбор на Syracuse Orange подобри резултата си до 3-0 за първи път от 2018 г. насам с вълнуваща победа с 32-29 над Purdue Boilermakers в събота следобед в JMA Wireless Dome. Сиракюз изоставаше с 29-25 51 секунди преди края. След задържане в защита и обаждане за намеса в паса, поставиха оранжевите на линията от 25 ярда,... ОщеСиракуза изпревари Пърдю с TD пас в последната секунда, за да остане непобеден (пълно покритие)
Метс завършва четири мача над Pirates

Ню Йорк Метс използва осми ининг от четири ръна, за да победи Питсбърг Пайратс със 7-3 и да завърши четирите мача в неделя следобед на Сити Фийлд. При равенство 3-3 в долната част на осмия, Brandon Nimmo направи блоуп в плитко ляво поле за това, което ще бъде печелившият сингъл на RBI. По-късно в... MoreMets завършват четири игри на Pirates
#6 Уилям Смит се бори за равенство 0-0 с Ю от Рочестър

РОЧЕСТЪР, Ню Йорк — Шестият футболен отбор на колежа Уилям Смит и университетът на Рочестър, който получава гласове в анкетата на треньорите на Юнайтед Сокър, играха наравно 0-0 на стадион Фовър този следобед. Чаплите сега са 3-1-1 за сезона. Аманда Кеслер и Кирстен Нелсън разделиха време в гол, комбинирайки се, за да направят пет спасявания. Силните вратари… More#6 Футболни битки на Уилям Смит до равенство 0-0 с Ю от Рочестър
Арън Джъдж хоумърс два пъти повече от Янките, топ Брюърс, за да избегне поражение

Арън Джъдж разби водещите си 58-и и 59-и хоумранове във Висшата лига, докато Ню Йорк Янкис победиха Милуоки Брюърс с 12-8 в неделя следобед в American Family Park. С победата Ню Йорк избегна победата от три мача. На Джъдж вече му липсват два хоумърса, за да изравни рекорда на Роджър Марис за един сезон в Американската лига за дълги топки в... ПовечеАарон Джъдж хоумърс два пъти повече от топ пивоварите на Янкис, за да избегне поражение